Blog Archive

Tuesday, August 9, 2016

Hoolimatu Rõivas.


Kas saab see üleüldse normaalne olla???


Rõivas ütleb, et lähiajal on vaja vastu olulisi otsuseid. Miks need otsused on sõna otseses mõttes idiootsed, inimvaenulikud ja kantud vihast oma maa vastu? Ajalugu ON oluline ja seda enam, et me justkui tahame olla tiurismimaa. Kuidas õnnestub Rõivase valitsusel teha kõik vastupidiselt vajalikule? Uuel valitsusel (ja ma loodan, et tuleb uus valitsus!) on äärmiselt lihtne Eestit paremaks muuta. Tuleb selle kliki kõik otsused vastupidiseks teha ja oleme omadega mäel!
RKAS nagu vist enamus riigiametnikke, tahavad elada hõlpelu. Mitte millegi eest vastutamata ja kõik rahva vara maha parseldades. Ju siis sõbrad on mitte rahvas, vaid ärikad!

Naerma ajab, kuidas artiklis on mainitud "VÕIMALIKKU MUUSEUMI ASUKOHTA"! Keda sellega lollitada püütakse? Kinnisvaraärimehi ei huvita mingi muuseum. Nagu ei huvita ka elementaarne, jätta vabaks promenaad oma inimestele ja külalistele! Kes kurat valis sellised aferistid etteotsa? Vaid kodanikuaktivistid on siis need, kes oma maast ja ajaloost hoolivad?

Riik ei tohi mitte mingil juhul maha müüa selliseid asju. Vastupidi, kui ei saa hakkama, siis teeme iga kuu Jõulutunneli ja korjame annetusi Eestimaa jaoks oluliste asjade heaks. Teine võimalus on muidugi aferistidel müts silmini tõmmata ja kaduda kus kurat! Kui muidug ei saa näppusid eemale hoitud, siis kaduda mitte ainult valitsusest!

Ja kui väga avja, küllap siis kalaranna aktivistid leiavad mõne kambri Patarei vanglas. jalutamisala seal olemas, mina igatahes olen nõus annetama ka kambrite kordategemiseks. Palju need narid ikka maksavad!?

Masendav, tõeliselt masendav!

No comments:

Post a Comment