Blog Archive

Wednesday, August 16, 2017

Kui ei mõista, saada metsa?Mina küll saan aru!


Asjal on 3 põhjust.

Esiteks, saartele minek tuleneb paljuski populaarsusest ehk heast (suust suhu) reklaamist. "Mul ühel sõbral on saarel suvila, läheks teeks ühe kräu! Seal igasuguseid vägevaid värke ja puha!".
Ja eks omajagu põnev ole ka pikas parvejärjekorras seista, postita suhtlusmeediasse pilte teeveerel lamavatest pidulistest ja ähkida-ohkida....?

Teiseks, millal siis veel mitte minna, kui pühade ajal, kui vaba aega rohkem? Eks minge saarele laupäeva hommikul, kui tagasi tulla vaja juba järgmisel hommikul? Hea Sirje Niitra, võtke kätte ja hakake promoma 36-tunnist töönädalat (siis teab iga ettevõte ise, kas teeb 4-päevase või lühema reedega töönädala). Esimese variandi puhul jääb aega IGAL nädalavahetusel minna saartele või muidu Eestimaa teise otsa. Ka metsa minekuks. Või aita, mille uksed avatakse Ja kohalikud turismiettevõtjad võidavad kordades rohkem! (rääkimata sellest, et töötajad, ka noored, puhkavad ja seega ka töötavad järgmisel nädalal paremini).Ning palk ei pea ju langema, vastupidi, kui ettevõtetes hakatakse (ehk tänu pikematele puhkepäevadele?) aru saama, et effektiivsus on midagi muud, kui seni aru saadud.... siis saab palka hoopis tõstagi?

Kolmandaks, metsaga ja ussidega ja muuga on ju noored ära hirmutatud ja võõrutatud. Ning kauaks seda metsagi enam!? Soovitate ka kännu otsas istuda, ehk siis tulevikus soovitamegi mitte metsa, vaid raiesmikule minna? Tõsi, meil ongi palju muudki, mida kaeda (linde, lilli ja liblikaid....), aga siingi tuleb pöörduda tagasi teise punkti juurde....

No comments:

Post a Comment