Blog Archive

Saturday, September 2, 2017

Peipsile - ilu ja maitsete manu.


Tundub, et oleme Avinurme lähedal?Ükskord tahaks mööda neid mägesid kolada ja taimestikku vaadelda.Ilmajaam lubas karmimat ilma, aga mul vedas.


Ega läbi bussiakna hea pildistada pole, aga samas, piltide mõte jääb ikkagi.
Et siis on küülikud? Või et müüakse küülikuid? Või küülikuliha?


Kas selle remondi ajal ka midagi "täiendavat" tehakse, või nii nagu ikka?

Kas riik ei võiks pakkuda sellistele ettevõtetele maatükki mõnes teeäärses parklas? Ah et ei ole parklaid. Aga tehke siis?
Kaksikud? Mitmikud? Hea, et on aga selliste ootekodade aeg peaks läbi olema.Isegi mõnda parklat näha. Iseasi, kas tänapäeval piisab enam lihtsalt tühjast platsist? Või seal "metsakas" eesti moodi midagi peidus veel?

Kui sellised karjäärid ammenduvad, on siia hea teha üks korralik parkla.

Iisaku.Nagu üks kohalik ütles: Kui teistel juba ammu "ära kulunud", siis hakatakse ka meil tegema... Tegelikult muidugi hea, et lõpuks tehakse.
Iisaku tudus väga armsa kohana. Sellised kohad aga vajaksid turiste. Näiteks neid, kes ei taha Kauksis koos sadade inimestega puhata. Mis võimalused sellistel kohtadel on? Selline mõte hakkas peas kruttima. Järve-merd pole! Ühest asjast, terviserajad, on ju vähe!? Kas oleks vaja miskit kodust spaad?  Ei oskagi tegelikult pakkuda. 

Uue vaatetorni aluspostid juba olemas. Tore! Vaade saab sellest olema kindlasti võrratu! Kõrgust on ju kõvasti, koos mäega.Metalltorudel trepp kestab kauem? Aga kestaks veel kauem, kui RMK omi rajatisi vahel üle immutaks! Miks küll seda teha ei taheta? Kallid uute asjade ehitamiste hanked "meeldivad" rohkem?


Üks täpik tuli ka vastu, mitme admiraliga aga kohtusin ka.
Eestimaa on ikka ilus!

Ostsin piruka.Ja kaasa marineeritud puravikud!
Akna taga oli vist ajalooline sõiduplaan, seinal tänane? Tundub kõva vahe olema!Postkontor hubane ja müügil ka mõningaid muid asju. Miks ei võiks siin üldse rohkem olla turismikaupa? Ahjah, Eesti Post vist ei viitsi tööd teha ja vaeva näha....

Buss oli tulemas, aga sain autole. Sest tahtsin ka Rannapungerjal natuke ringi vaadata. Seal, kus varem pole käinud. Aga see buss seal ei peatu....
No comments:

Post a Comment