Blog Archive

Saturday, January 13, 2018

Linnatranspordiga sõitmas.


Tegelikult kujunes sellest sõidust ikkagi rongidega sõitmine. Muidugi oleks Balti jaamast saanud ka trammiga Tallinn-Väiksesse sõita, aga no kui rongiga saab vaid mõneminutiga Kitsekülla, siis muidugi sellega ma ka läksin! Tõsi, mingi rikke tõttu sõitis rong jaamast välja III peateed pidi nii et tekkis juba tunne, et äkki suundub diisel Haapsallu....
Aga see teema siin siiski selline "niisama". Need probleemid, mis neis kohtades olid ja on, ongi ammu teada. Aga pildistada oli mõnus ja natuke ka mõtiskleda. Kasvõi sellegi üle, et tulevikus on kindlasti linnalähipiirkonnas rohkemgi peatusi, nagu läänesuunalgi. Valdeku on juba lisandunud, küllap tekib mõnigi veel.


Aga jõudsingi valesse kohta tehtud Kitseküla peatusesse. Selle asukoht pidanuks olema mingi jupikese jagu Veerenni poole.Kahju, et meil üldse mõelda ei taheta.


Siia on aga torutõkkeid juurde tekkinud. Ja nagu arvata võib, siis ikka valedes asetustes. Aga tühja kah.


Eesmärk oli Synlab. Ja hea tunne oli taas Veerenni kanti sattudaInimtühi suur apteek.

Siin võinuks olla bussipeatus, kui Kitseküla rongipeatus olnuks lähemal.


Et sõita läänesuunda, plaanisin minna T-Väikses bussile. Aga et rong just tuli ja vedurijuht liikuma hakates uuesti kinni pidas, siis valisin muidugi rongi.Balti jaamas väike ooteaeg ja juba saingi läänesuunal minema.

Sauel pole aga ikka ekraani teise kohta viidud ega ka mitte rattaparklat. Ega pole ka mingitki ilmastiku kohast ootekoda.
Aga õhtul juba rongiga koju...
Hea oli, et ei kuuanud nii sõites eriti aega ja tööle jõudsin vaid tunnikese jagu hiljem. Mõnus.
No comments:

Post a Comment