Blog Archive

Monday, February 12, 2018

Ünberistumistega maale uue bussiliini abil.


Proovisin ühel reedel siis ära uue bussiliini, mis Harjumaal käivitatud, Vana-Pääsküla - Saku Jaam, liini nr 113. Proovisin seepärast, et Harju ÜTK on nüüdseks suutnud osa neist bussidest (5x päevas, tööpäeviti küll vaid) sättida kooskõlla rongiaegadega Saku jaamas. Väike kiitus neile selle eest!
Aga kellega riielda, et Vana-Pääskülas ei ole siiani suudetud isegi normaalseid sõiduplaane tagada? Ka selle uue liini kohta? Võiks ju ikkagi paigaladad norm stendi ootekotta ja info korralikult tagada?


 Nii suured bussid sõitsid muidugi kaugemale. Mina läksin väiksemaga. Peale minu oli veel vaid 2 inimest! Uskumatu, et nii vähe? Sõiduaeg Sakku oli 17 min. Poolenisti mööda kõrvalisi teid, selline oli mulje. Antud buss saabus aga Sakku  vaid 2 min enne rongi ja see ei ole hea asi. Teed ei olnud ka kõige paremad, väikseimgi libedus ja võidki sobivast rongist maha jääda!

Hommikused bussid ootavad maalt tulevad rongid kenasti ära.  Ka õhtul saab siis rongidele mõistliku ooteajaga ümber istuda, v.a. siis seesama buss, mis saabub 17.42 Aga igal juhul hea, et asjad kuskil natukenegi liiguvad! Kui saaks veel inimesi rohkem ja paremini informeerida!Kohilas aga oli nii nagu olnud viimased ca50 aastat. Buss väljus natuke peale rongi saabumist ja nii olnud alati!


No comments:

Post a Comment