Blog Archive

Monday, March 19, 2018

Ida-Virumaa, buss+rong


Auu, kus on rongida ja bussid?
(Jõhvi vanasõna)
Lihtsalt ei suuda uskuda, kuidas nii väikeste asjadega meil tulemusteni ei jõuta? Tegelikult pole teemaga piisava aktiivsusega tegeletudki, sest ei saa ju olla, et ka ligi kümne aastaga pole suudetud valmis teha mõningaid bussipeatusi jne.

1. Mil moel tagatakse tulevikus ümberistumised rongidelt bussidele ja vastupidi? Kas alustatakse perrooni ehitamist õigesse kohta või hakkavad bussid perrooni juures peatuma?

2. Millal saab valmis bussipeatus Kohtla-Nõmme rongipeatuse juures (kuna Jõhvi ümberistumisteks hetkel ei sobi) ning käivitatakse sealt rongiaegadega seotud bussiliiklus Kohtla-Järvele, Kaevandusmuuseumisse, Mäetagusele?

3. Kui kaugel on bussipeatuse Kiviõli Jaam ehitamine ehk siis buss+rong ümberistumine võimaldamine Kiviõlis nii Maidla - Savala  kui ka Lüganuse suunale?

4. Peatus.ee ei anna isegi Püssis valikute puhul peatust Püssi Jaam? Miks ei ole siiani loodud bussipeatust raudteejaamas?

5. Kas on valminud jalakäijate ülekäik Vaivara jaamas?

6. Millal hakkab Sirgala - Sillamäe buss peatuma Vaivara Jaamas arvestades rongiaegadega ning kummal pool raudteed see peatus saab olema?

7. Millal suunatakse liin 904 Narva - Sillamäe rongidega sobival ajal peatuseni Vaivara Jaam, tagamaks mõlemasuunalisi ümberistumisi?

8. Milliseid Jõhvi - Oru - Voka busse plaanitakse siduda rongiaegadega peatuses Oru Jaam (hetkel peatus.ee sellist peatust ei näita)

9. Palun ajalist graafikut, millal käivituvad järgmised (maakonnaliinide) bussipeatused: Kiviõli Jaam, Püssi Jaam, Kohtla-Nõmme Jaam, Oru Jaam, Sonda Jaam?

10. Millised maakonnaliinid ja kus on viimasel ajal rongiliiklusega sobitatud ja ühildatud?

No comments:

Post a Comment